Zapraszamy do udziału w warsztatach. Aby być na bieżąco, obserwujcie nas na Facebook’u. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub po przez messinger’a


Warsztaty “Ogród w donicy”

W maju Piwnica Rozmaitości rozkwitła. Warsztaty były kolorowe i pachnące . Własnoręcznie przygotowaliśmy skrzynki na kwiaty, które ozdobiły nasze balkony i parapety. Zasadziliśmy w nich wiosenne kwiaty 💐💐💐 i poznaliśmy tajniki techniki decoupage.

Warsztaty CZEKOLADKOWE

Piwnica Rozmaitości zamieniła się w pracownię mistrzów cukiernictwa. Z okazji Dnia Kobiet własnoręcznie wykonaliśmy pudełko czekoladek dla swoich mam, babć, przyjaciółek czy ukochanych. Każdy uczestnik wykonał czekoladki według swojego pomysłu z różnokolorowej czekolady z pysznymi dodatkami. Ozdabialiśmy je jadalnym brokatem, owocami i kolorowymi posypkami. Do przygotowania czekoladek użyliśmy suchego lodu, którego magiczny,użyliśmy do stworzenia dymiących eliksirów mocy.

Warsztaty – Mydełka & Slime

Sensoryczna zabawa zapachami, kolorami, konsystencją. Tworzyliśmy kolorowe i pachnące mydełka z dodatkami oraz kolorowe, błyszczące i ciągliwe glutki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas i super zabawę.

Świeczki i sole do kąpieli

Z muszelek, kolorowych kamieni i wielu innych pięknych dodatków powstały nasze świece ozdobne. Potem bawiliśmy się kompozycjami zapachów i kolorów przy tworzeniu aromatycznych soli do kąpieli.

Warsztaty świąteczne

Stworzyliśmy niepowtarzalne stroiki, magiczne bombki i dekorowaliśmy pierniki. Zapraszamy w przyszłym roku po niepowtarzalne ozdoby oraz kreatywną zabawę w świątecznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas i super zabawę.